Snelnieuws

Welkom bij albinfo.org!

Lees hier meer over het gebruik van deze site. Bekijk ook de Google+ pagina! Alvast bedankt voor uw interesse en veel leesplezier!  Hans - albinfo.org

 

Nederlandstalige infosite over Albanië

Nederlandstalige infosite over Albanië

Enkel voor leden!

Log in



Tirana: het weer

MambWeather icon
Tirana
--- °C
[Details]
STA71160.JPG

Wat vind jij?

Afschaffing visumplicht is een goede zaak?
 
Fout
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
  • Unable to load Cache Storage: database
Met de boot PDF Afdrukken E-mail
Geschreven door Hans   
dinsdag, 05 februari 2008 03:09
De haven van Durrës verhandelt ongeveer 80 % van het totaal aantal goederen dat over zee binnenkomt of buitengaat. De havens van Vlorë, Shëngjin en Sarandë volgen op grote afstand. Vooral Italië (Ancona, Bari en Brindisi) en Griekenland zijn belangrijke handelspartners.

Maar ook passagiers bereiken Albanië van over zee. De veerboten zetten reizigers én voertuigen over.

Binnenlands scheepverkeer is er nauwelijks omwille van de grote hoogteverschillen in het land. Hier en daar is er waterrecreatie (kajak, rafting) maar dit bevindt zich nog maar in een beginstadium. Outdoor Albania organiseert dergelijke excursies (zie hiervoor http://www.outdooralbania.com).

Ook aan de kust begint de recreatie stilaan door te breken: waterfietsen en -scooters, plezierbootjes en dergelijke kunnen tegenwoordig gehuurd worden.

 
interessante organisaties voor op reis in/naar Albanië:
Banner
Banner
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack